yükleniyor

PARİS KUAFÖR

Mağaza

Paris Kuaför

İletişim

Telefon: 0-312-4919821

Bulunduğu Yer

Zemin Kat

Sosyal Medya

PARİS KUAFÖR

Paris Kuaför 1957 yılında kurulmuştur. Kurucuları Hakkı KUTLUGÜN ve Hayati PİRLEPE`dir. 60’ların ortalarında Avrupa'nın en büyük bay ve bayan kuaför salonu olan, erkek ve kadın kuaförlerinin birlikte olduğu büyük Paris Kuaför açılmıştır. Açıldığı tarihten itibaren her dönem; Paris Kuaför'ün müşteri profili, politika ve sanat dünyası yanısıra çok seçkin isimlerden olmuştur.

Paris Kuaför, 1991 yılından itibaren konseptini çok şubeli salonlar üzerine yoğunlaştırmıştır.

Paris Kuaför L’oreal işbirliği ile 90’lı yılların başlarından itibaren her yıl saç makyaj koleksiyonumuzu, kendi yaratım ekibimiz planlar, üretir, çekimlerini ve tanıtımını yapar, medya ya ve ekiplerine aktarır ve uygular. Çalışanlarda sanatsal başarı ve eğitimlerini öncelikte tutar. Ekiplerini kendi bünyesinde yetiştirir. Ayrıca sektöre birçok başarılı isimleri katan markamız bu sektördeki haklı öncülüğünü kanıtlamıştır.

Paris Kuaför'ün felsefesi kurulduğundan beri tüm dünya kuaför ve modacıları ile birlikte çalışıp dünya modasındaki yenilikleri Türkiye'ye kazandırmak için devamlı teknik, idari ve mesleki gelişimleri kadrolarına aşılamasıdır.

 

Web Sitesi: http://www.pariskuafor.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın