Hakkımızda

Yaşama dair her şey PANORA’da

Panora’ya adımınızı attığınızda, açık denizleri, macerayı, geziyi ve bilimi simgeleyen Piri Reis haritasını göreceksiniz. 350.000 mozaiğin bir araya gelmesiyle, tamamı doğal renkteki mermerlerden oluşan, Topkapı Sarayı’ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapılmış Türkiye’nin en büyük tek parça uygulama mozaiği olan bu harita ile geçmişe yolculuk edeceksiniz.

Panora’nın en önemli mimari detayı olan gök kubbesi sayesinde yağmuru, güneşi, karı hep yanınızda hissedecek, gün ışığında alışverişin zevkine varacak, birinci katta konumlanan her biri 75 ton su kapasiteli iki dev akvaryum ile mavi bir dünyanın keyfini yaşayacaksınız.

Ankaralılarla ilk kez Panora’da buluşan markaların da dahil olduğu yaklaşık 200 marka ve konsept sokaklar size tüm ihtiyaçlarınız için alternatifler sunacak. Cinemaximum ve Actor Studio ile kültür ve sanat, Mars Athletic Club ve Joyland ile spor ve eğlence tercihleri de sizleri bekliyor.

Türkiye’deki alışveriş merkezleri arasındaki 40.000 m2 ‘lik en büyük peyzaj alanını barındıran PanoraPark’ta, dilerseniz çimlerde dinlenecek, dilerseniz spor yapacak, dilerseniz sosyal aktivitelerimize katılacak, bir yandan da yeşilin huzurunu hissedeceksiniz…

PanoraPark’a bakan, Panora Teras’ta birbirinden şık restoranlarla karşılaşacaksınız. Alışveriş Merkezi’nin açılış ve kapanış saatlerinden bağımsız olarak hizmet veren, Türk, Çin, İtalyan, Akdeniz mutfağı gibi dünya lezzetlerinden örnekleri bulacak, belki sadece bir kahve içmek için, belki özel bir gün kutlamak için buraya uğrayacaksınız.